قطعات لیفتراک سهند 3 تن

قطعات لیفتراک سهند 3 تن

 

 

لوازم یدکی لیفتراک سهند 3 تن

تلفن: 55410717-021

موبایل: 09122805868 مقدم

لیفتراک و قطعات لیفتراک تولید شده در شرکت تولیدی سهند دارای کیفیت بسیار بالایی می باشد و در حد برند های مطرح جهانی و تولید کنندگان لیفتراک و لوازم یدکی لیفتراک های خارجی می باشد.

مدل های زیادی از لیفتراک سهند و قطعات لیفتراک سهند تولید شده است که در میان آنها می توان به لیفتراک سهند 3 تن اشاره نمود. مانند دیگر لیفتراک های این شرکت قطعات لیفتراک سهند 3 تن نیز در این مجموعه از کارخانجات تولید می گردند.

همانطور که می دانید در بازار قطعات لیفتراک تقلبی و بی کیفیت بسیار زیاد می باشد که لوازم یدکی لیفتراک سهند 3 تن نیز از این موضوع مستثنی نیست و مانند دیگر لوازم یدکی لیفتراک بی کیفیت و به صورت تقلبی به فروش می رسد که در هنگام خرید اگر دقت لازم را نداشته باشد ممکن است قطعات لیفتراک تقلبی به شما فروخته شود.

قبل از خرید لوازم یدکی لیفتراک سهند 3 تن به مواردی که در ادامه به آن اشاره می کنیم توجه داشته باشید.

برای خرید قطعات لیفتراک سهند 3 تن ابتدا برند شرکت تولید کننده ی قطعات لیفتراک را مورد ارزیابی قرار دهید و به این نکته توجه فرمایید که اگر برند لوازم یدکی لیفتراک انتخابی شما اعتبار چندانی نداشته باشد در نتیجه در مدت زمان کوتاهی شما مجبور به تعویض قطعات لیفتراک خود خواهید شد. برای خرید لوازم یدکی لیفتراک سهند 3 تن خود اگر برای اولین بار است که خرید خود را از یک فروشگاه نا آشنا انجام می دهید توجه داشته باشید که قطعات لیفتراک را با گارانتی تهیه کنید.خرید لوازم یدکی لیفتراک سهند 3 تن باعث می شود بتوانید قطعات لیفتراک معیوب را تعویض نموده و لوازم یدکی لیفتراک نو و سالم را از فروشنده دریافت نمایید.

فروشگاه پیشرو به عنوان وارد کننده قطعات لیفتراک وکلیه  لوازم یدکی لیفتراک ها ی ایرانی و خارجی  فعالیت می کند.محصولات و قطعات لیفتراک قابل ارائه توسط این فروشگاه شامل انواع قطعات زیر بندی لیفتراک ،قطعات موتوری لیفتراک ،قطعات هیدرولیکی لیفتراک و پمپ مادر لیفتراک ،قطعات و تجهیزات داخل کابین لیفتراک ،لوازم برقی لیفتراک ،فیلتر لیفتراک ،گیربکس لیفتراک  و انواع چرخ دنده ها ی لیفتراک ،انواع صفحه گرافیتی لیفتراک ،واشر لیفتراک ،چهارشاخه لیفتراک و سایر لوازم یدکی لیفتراک می باشد.

 همچنین در این فروشگاه کلیه قطعات لیفتراک سهند از جمله قطعات لیفتراک سهند 3 تن با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت نیز به شما عزیزان عرضه می گردد.

 

جهت مشاوره و خرید لوازم یدکی لیفتراک و قطعات لیفتراک سهند 3 تن با مشاورین ما در تماس باشید.

021-55401318

09122805868

آدرس : میدان قزوین ، خیابان قزوین ، نرسیده به خیابان مخصوص ، پلاک 425

تلفن : 55401318

55410717     

 همراه :09122805868

فکس:55409784