لیفتراک آریا دیزل

قطعات لیفتراک آریا دیزل

 

 

لوازم یدکی لیفتراک آریا دیزل

تلفن: 55401318-021

موبایل: 09122805868 مقدم

 

لیفتراک دیزلی و قطعات لیفتراک دیزلی از رایج ترین نوع لیفتراک هستند که در انبارها و کارخانه ها مورد استفاده ی فراوانی قرار می گیرند. شرکت تولید کننده لیفتراک آریا و قطعات لیفتراک آریا برای اینکه انواع لیفتراک و لوازم یدکی لیفتراک مورد نیاز صنایع را تولید کرده باشد، اقدام به طراحی و تولید لیفتراک های دیزلی کرده است که در مدل های مختلفی نیز عرضه می شوند.

شرکت آریا در تولید قطعات لیفتراک آریا دیزل از بهترین آلیاژها و مواد اولیه به همراه مدرن ترین تجهیزات روز دنیا استفاده نموده است. لوازم یدکی لیفتراک آریا دیزل که در بازارهای داخلی عرضه می گردند نیز تمام استانداردهای مورد نیاز را طی کرده اند و این نوع قطعات لیفتراک از بهترین کیفیت ها برخوردارند.

اگر شما نیز از افرادی هستید که قصد خرید لوازم یدکی لیفتراک آریا دیزل را دارید باید توانایی تشخیص قطعات لیفتراک اصل از قطعات لیفتراک تقلبی را داشته باشید، زیرا قطعات لیفتراک آریا دیزل در برخی از کارگاه ها و یا کشورهای دیگر با پایین ترین کیفیت ممکن نیز تولید می شود و به مصرف کنندگان لوازم یدکی لیفتراک آریا دیزل عرضه می گردد.

ما به شما عزیزان توصیه می کنیم که برای خرید لوازم یدکی لیفتراک آریا دیزل تنها لوازم یدکی لیفتراک ساخت شرکت آریا را تهیه نمایید. خرید لوازم یدکی لیفتراک آریا دیزل و هر نوع قطعات لیفتراک از فروشگاه پیشرو تراک این تضمین را به وجود می آورد که قطعات لیفتراک مورد نیاز شما از نوع اورجینال و اصلی خواهد بود.

فروشگاه پیشرو به عنوان وارد کننده قطعات لیفتراک وکلیه  لوازم یدکی لیفتراک ها ی ایرانی و خارجی  فعالیت می کند.محصولات و قطعات لیفتراک قابل ارائه توسط این فروشگاه شامل انواع قطعات زیر بندی لیفتراک ،قطعات موتوری لیفتراک ،قطعات هیدرولیکی لیفتراک و پمپ مادر لیفتراک ،قطعات و تجهیزات داخل کابین لیفتراک ،لوازم برقی لیفتراک ،فیلتر لیفتراک ،گیربکس لیفتراک  و انواع چرخ دنده ها ی لیفتراک ،انواع صفحه گرافیتی لیفتراک ،واشر لیفتراک ،چهارشاخه لیفتراک و سایر قطعات لیفتراک می باشد.

 

جهت مشاوره و خرید قطعات لیفتراک و لوازم یدکی لیفتراک آریا دیزل با مشاورین ما در تماس باشید.

021-55410717

09122805868

 

Related image

آدرس : میدان قزوین ، خیابان قزوین ، نرسیده به خیابان مخصوص ، پلاک 425

تلفن : 55401318

55410717     

 همراه :09122805868

فکس:55409784