لیفتراک لینده دیزل

قطعات لیفتراک لینده دیزل

 

 

لوازم یدکی لیفتراک لینده دیزل

تلفن: 55410717-021

موبایل: 09122805868

 

لیفتراک لینده علاوه بر تولید لیفتراک و قطعات لیفتراک گازی و بنزینی انواع لیفتراک دیزل و قطعات لیفتراک دیزل را نیز تولید می کند و به بازار عرضه می نماید. لیفتراک لینده دیزل از قابلیت حمل بار با تناژ گوناگون برخوردار است و می تواند در محیط های باز به راحتی مورد استفاده قرار گیرد. لوازم یدکی لیفتراک لینده دیزل به تمامی کشورهایی که نمایندگی های فروش قطعات لیفتراک این نوع از برند می باشند ارسال می گردند.شما عزیزان در هنگام تهیه لوازم یدکی لیفتراک لینده دیزل توجه نمایید که قطعات لیفتراک ی که تهیه می کنید اورجینال و اصل باشند.

خرید لوازم یدکی لیفتراک لینده از هر فروشنده ای که انجام می شود نیازمند بررسی کیفیت و اصالت قطعات لیفتراک می باشد. بررسی لوازم یدکی لیفتراک لینده در هنگام خرید مهم است زیرا قطعات لیفتراک لینده دیزل هم به صوت اورجینال و هم به صورت تقلبی به فروش می رسند، به همین دلیل حتماً به شما عزیزان توصیه می کنیم قبل خرید قطعات لیفتراک خود بررسی های لازم را اعمال کنید و بعد از اطمینان از اصالت قطعه، لوازم یدکی لیفتراک مورد نیاز خود را خریداری نمایید.

خرید لوازم یدکی لیفتراک لینده از فروشگاه پیشرو تراک نیازمند هیچ گونه بررسی نسبت به اصالت قطعات لیفتراک نمی باشد، زیرا این فروشگاه به عنوان نمایندگی عرضه انواع لوازم یدکی لیفتراک ثبت شده است و شما عزیزان با خیالت راحت می توانید قطعات لیفتراک مورد نیاز خود را از ما تهیه نمایید.

فروشگاه پیشرو به عنوان وارد کننده قطعات لیفتراک وکلیه  لوازم یدکی لیفتراک ها ی ایرانی و خارجی  فعالیت می کند.محصولات و قطعات لیفتراک قابل ارائه توسط این فروشگاه شامل انواع قطعات زیر بندی لیفتراک ،قطعات موتوری لیفتراک ،قطعات هیدرولیکی لیفتراک و پمپ مادر لیفتراک ،قطعات و تجهیزات داخل کابین لیفتراک ،لوازم برقی لیفتراک ،فیلتر لیفتراک ،گیربکس لیفتراک  و انواع چرخ دنده ها ی لیفتراک ،انواع صفحه گرافیتی لیفتراک ،واشر لیفتراک ،چهارشاخه و سایر قطعات لیفتراک می باشد.

 

جهت مشاوره و خرید قطعات لیفتراک و لوازم یدکی لیفتراک لینده دیزل با مشاورین ما در تماس باشید.

021-55401318

09122805868

 

Related image

آدرس : میدان قزوین ، خیابان قزوین ، نرسیده به خیابان مخصوص ، پلاک 425

تلفن : 55401318

55410717     

 همراه :09122805868

فکس:55409784