لیفتراک هایستر دیزل

قطعات لیفتراک هایستر دیزل

 

 

لوازم یدکی لیفتراک هایستر

تلفن: 55401318-021

موبایل: 09122805868

 

شرکت تولید کننده لیفتراک هایستر و قطعات لیفتراک هایستر لیفتراک سازی را از 80 سال پیش آغاز نمود و یکی از شرکت های پیشرو در زمینه ی ساخت لیفتراک هایستر و لوازم یدکی لیفتراک هایستر در دنیا می باشد. جالب است بدانید این شرکت تولید کننده لیفتراک هایستر و قطعات لیفتراک هایستر محصولات خود را به 130 کشور عرضه می کنند.

توزیع و پشتیبانی لیفتراک هایستر دیزل و لوازم یدکی لیفتراک هایستر دیزل در اروپا، شرق میانه, آفریقا و هند، آمریکا و کانادا، آمریکای لاتین، برزیل، آسیا و چین می باشد.

به دلیل عملکرد بسیار خوب لیفتراک هایستر دیزل و قطعات لیفتراک هایستر دیزل و پرفورمنس و قدرت موتور دیزلی و برقی فوق العاده لیفتراک و قطعات لیفتراک ساخت شرکت هایستر و محبوبیت بین خریداران ایرانی ، درخواست خرید برای این نمونه ی خاص از لیفتراک و لوازم یدکی لیفتراک در کشور عزیزمان هر روزه بیشتر و بیشتر شده است.

 با توجه به درخواست بالای لیفتراک هایستر دیزل و قطعات لیفتراک هایستر دیزل در ایران بسیاری از فروشگاه ها و شرکت های عرضه کننده ی لیفتراک و لوازم یدکی لیفتراک را به صورت تقلبی و بی کیفیت به مصرف کنندگان عرضه می کنند.

با توجه به مطالب ذکر شده در بالا فروشگاه پیشرو تراک به شما مصرف کنندگان عزیز توصیه می کند در هنگام خرید هرگونه قطعات لیفتراک و لوازم یدکی لیفتراک از نمایندگی های مجاز و قابل اطمینان که در زمینه ی قطعات لیفتراک فعالیت می کنند خرید خود را انجام دهید.

فروشگاه پیشرو تراک این تضمین را می دهد که کلیه قطعات لیفتراک، لیفتراک هایستر دیزل و لوازم یدکی لیفتراک هایستر دیزل را با تضمین و با بهترین کیفیت به شما  مشتریان عزیز در سرتا سر ایران عرضه می کند و شما عزیزان می توانید با اطمینان قطعات لیفتراک مورد نیاز خود را از ما خریداری نمایید.

فروشگاه پیشرو به عنوان وارد کننده قطعات لیفتراک وکلیه  لوازم یدکی لیفتراک ها ی ایرانی و خارجی  فعالیت می کند.محصولات و قطعات لیفتراک قابل ارائه توسط این فروشگاه شامل انواع قطعات زیر بندی لیفتراک ،قطعات موتوری لیفتراک ،قطعات هیدرولیکی لیفتراک و پمپ مادر لیفتراک ،قطعات و تجهیزات داخل کابین لیفتراک ،لوازم برقی لیفتراک ،فیلتر لیفتراک ،گیربکس لیفتراک  و انواع چرخ دنده ها ی لیفتراک ،انواع صفحه گرافیتی لیفتراک ،واشر لیفتراک ،چهارشاخه لیفتراک و سایر قطعات لیفتراک می باشد.

 

جهت مشاوره و خرید قطعات لیفتراک و لوازم یدکی لیفتراک هایستر دیزل با مشاورین ما در تماس باشید.

021-55410717

09122805868

آدرس : میدان قزوین ، خیابان قزوین ، نرسیده به خیابان مخصوص ، پلاک 425

تلفن : 55401318

55410717     

 همراه :09122805868

فکس:55409784