لیفتراک کاترپیلار گاز و بنزین

قطعات لیفتراک کاترپیلار گاز و بنزین

 

 

لوازم یدکی لیفتراک کاترپیلار گاز و بنزین

تلفن: 55401318-021

موبایل: 09122805868 مقدم

 

افرادی که سابقه استفاده از لیفتراک کاترپیلار و قطعات لیفتراک کاترپیلار را دارند به خوبی می دانند که لیفتراک کترپیلار و لوازم یدکی لیفتراک کاترپیلار از کیفیت بسیار بالایی برخوردار هستند و با توجه به کیفیت لیفتراک کاترپیلار و قطعات لیفتراک آن مدت زمان زیادی طول می کشد تا لوازم یدکی لیفتراک کاترپیلار آنها فرسوده و خراب شوند. 

لیفتراک کاترپیلار به صورت های دیزلی، گاز و بنزین و برقی تولید و به بازار عرضه می گردند که همه ی این لیفتراک ها و قطعات لیفتراک از کیفیت و عملکرد بسیار خوبی برخوردارند. از جمله لیفتراک کاترپیلار که در میان مصرف کنندگان لیفتراک و قطعات لیفتراک دارای جایگاه بالایی می باشد لیفتراک کاترپیلار گاز و بنزین می باشد که لوازم یدکی لیفتراک کاترپیلار گاز و بنزین به منظور پشتیبانی از این نوع لیفتراک وارد کشور ایران می گردد که البته نوع تقلبی قطعات لیفتراک کاترپیلار به وفور به مصرف کنندگان این مدل از لیفتراک کاترپیلار و قطعات لیفتراک کاترپیلار عرضه می گردد.

شما مصرف کنندگان باید این نکته را در نظر داشته باشید که ارزان بودن لوازم یدکی لیفتراک کاترپیلار گاز و بنزین بی دلیل نمی باشد و ممکن است قطعات لیفتراک ارزان که به شما عزیزان ارائه می کنند از کیفیت پایینی برخوردار باشند. لوازم یدکی لیفتراک کاترپیلار گاز و بنزین ارزان را بعد از بررسی هایی نسبت به قیمت و همچنین کیفیت قطعات لیفتراک کاترپیلار گاز و بنزین خریداری نمایید، زیرا برخی از افرادی که قطعات لیفتراک کاترپیلار ارزان را خریداری نموده اند از کیفیت پایین قطعات لیفتراک خود رضایت چندانی نداشته اند و مجبور به تعویض لوازم یدکی لیفتراک کاترپیلار گاز و بنزین خود شده اند.

شما عزیزان می توانید قطعات لیفتراک کاترپیلار خود را با کیفیت بالا و با قیمت مناسب از فروشگاه پیشرو تراک خریداری نمایید زیرا فروشگاه پیشرو تراک از نمایندگی های فروش قطعات لیفتراک های ایرانی و خارجی از جمله قطعات لیفتراک کاترپیلار گاز و بنزین می باشد و کلیه قطعات لیفتراک ارائه شده در این فروشگاه همراه با تضمین کیفیت به شما مصرف کنندگان عزیز ارائه می گردد.

فروشگاه پیشرو تراک به عنوان وارد کننده قطعات لیفتراک وکلیه  لوازم یدکی لیفتراک ها ی ایرانی و خارجی  فعالیت می کند.محصولات و قطعات لیفتراک قابل ارائه توسط این فروشگاه شامل انواع قطعات زیر بندی لیفتراک ،قطعات موتوری لیفتراک ،قطعات هیدرولیکی لیفتراک و پمپ مادر لیفتراک ،قطعات و تجهیزات داخل کابین لیفتراک ،لوازم برقی لیفتراک ،فیلتر لیفتراک ،گیربکس لیفتراک  و انواع چرخ دنده ها ی لیفتراک ،انواع صفحه گرافیتی لیفتراک ،واشر لیفتراک ،چهارشاخه لیفتراک و سایر قطعات لیفتراک می باشد.

 

جهت مشاوره و خرید قطعات لیفتراک و لوازم یدکی لیفتراک کاترپیلار گاز وبنزین با مشاورین ما در تماس باشید.

021-55410717

09122805868

 

Related image

 

 

آدرس : میدان قزوین ، خیابان قزوین ، نرسیده به خیابان مخصوص ، پلاک 425

تلفن : 55401318

55410717     

 همراه :09122805868

فکس:55409784